“Afrika’ya Açılan Ticaret Kapınız"

Trade Event organisation

Afrika ülkelerinde ticari etkinliği geliştirmek ve yabancı kurumların Afrika pazarına girişine yardımcı olmak amacıyla Kamerun’un başkenti Yaoundé’de kurulmuştur. Trade Event Organisation, fuar, kongre, seminer, konferans, ticari heyetlerin organizasyonu gibi her türlü etkinliği düzenleme konusunda uzman bir kurumdur.

Özellikle bölgedeki pazarın durumunu, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini inceleyerek uygun ve nitelikli etkinlikler düzenlemek, böylece bölgede iş yapmak ve pazarlarını geliştirmek isteyen kurumlara sonuç odaklı hizmet vermek TE Organisation’un ana hedefidir.

Kamerun’un başkenti Yaounde’deki Turcam Hall’un işletmeciliği kapsamında satış, pazarlama, planlama ve operasyon faaliyetlerini de yürüten Trade Event Organisation bölgedeki ekonomik gelişmeye katkı sağlayacak ve kurumların tüm B2B organizasyonlarında çözüm ortağı olacaktır.

Turcam Hall

İşletmeciliği Trade Event Organisation tarafından yürütülenTurcam Hall, minyatür Afrika olarak adlandırılan Kamerun’un Başkenti Yaoundé’de, öncelikle Fuar ve Ticaret Merkezi olarak hizmet vermek üzere inşa edilmiş yegane yapıdır. Turcam Hall, bölgedeki fuar, kongre, seminer, sempozyum, resepsiyon iş ve alım heyeti toplantıları gibi pek çok ticari etkinliğe ev sahipliği yapmak amacıyla uluslararası standartlarda hizmet verebilecek şekilde planlanmış ve gerek Türk, gerekse yabancı işadamlarının hizmetine sunulmuştur.

Toplam 4100 m² kapalı ve 3200 m² açık alanda hizmet veren Turcam Hall’da her ayrıntı uluslararası işadamlarının konfor ve rahatlığı göz önüne alınarak planlanmıştır. Her şeyden önce çağdaş bir iletişim altyapısı kurularak ziyaretçilerin, katılımcıların ve müşterilerinin dünyayla bağlantılarının sürekli olması sağlanmıştır. Kafeterya, konferans salonu, business center, transfer hizmetleri, çeviri ve güvenlik gibi hizmetler işadamlarının her türlü ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Turcam Hall, açık alanı sayesinde, iş ve tarım makineleri gibi sergilenmesi güç ürünler için de ideal bir mekândır.

Bölgede fuar düzenlemek isteyen organizatörler için Turcam Hall, ideal bir mekandır. Organizatörler, stand malzemeleri, kurulum ve sökme hizmetleri, depolama, teknik destek, güvenlik, barkod sistemleri gibi bir fuarda ihtiyaç duyacakları her türlü malzeme ve hizmeti tek bir çatı altında temin edebileceklerdir.

Turcam Hall’da sağlanan hizmetler:

Telefon ve internet altyapısı
Anons sistemi
Görsel iletişim/Ekipman
Otopark
Yük girişi
Handling
Fuaye
Depo alanı
Giriş kontrol sistemi
Catering
Host-Hostes, çeviri
Alan Kurulumu : (Fuar standı, Aydınlatma, Halı, ekstra malzemeler…v.s)
PR, tanıtım hizmetleri
Teknik hizmetler
Şehiriçi transfer hizmetleri
Ulaşım ve konaklama hizmetleri
Nakliye ve gümrükleme hizmetleri
Fuar sigorta hizmetleri
Güvenlik hizmetleri
Acil sağlık hizmetleri

Turcamhall Hizmet Bölümleri:

Konferans Salonu Toplam 100 kişi kapasiteli konferans salonu ve profesyonel ses ve görüntü sistemi.
Business Center 3 ayrı ofis bölümü Çalışma masası, etajer, misafir koltuklarından oluşan ofis çalışma gurubu
Kafeterya Organizasyon süresince hizmet verecek ikram bölümü
Teknik ofis Teknik hizmetin alınabileceği ofis
Mescit  
Otopark  
image01

Teknik Özellikler

Toplam Alan : 7.254 m²
Kapalı Fuar Alanı : 2.624 m²
Açık Fuar Alanı : 1.500 m²
Giriş Katı Tavan Yüksekliği : 7.2 m
Zemin Kat Tavan Yüksekliği : 5.6 m
Kapılar : 3 ana giriş + 1 yük giriş kapısı
Asansör : 1.000 kg yük kapasiteli, katlar arası geçiş
Elektrik gücü : 220/380 V, Trifaze, 400 kVA
Kompresör : 6 bar
Jeneratör : 400 kVA