“Afrika’ya Açılan Ticaret Kapınız”

TURCAMHALL HAKKINDA


İşletmeciliği Trade Event Organisation tarafından yürütülenTurcam Hall, minyatür Afrika olarak adlandırılan Kamerun’un Başkenti Yaoundé’de, öncelikle Fuar ve Ticaret Merkezi olarak hizmet vermek üzere inşa edilmiş yegane yapıdır. Turcam Hall, bölgedeki fuar, kongre, seminer, sempozyum, resepsiyon iş ve alım heyeti toplantıları gibi pek çok ticari etkinliğe ev sahipliği yapmak amacıyla uluslararası standartlarda hizmet verebilecek şekilde planlanmış ve gerek Türk, gerekse yabancı işadamlarının hizmetine sunulmuştur.

Toplam 4100 m² kapalı ve 3200 m² açık alanda hizmet veren Turcam Hall’da her ayrıntı uluslararası işadamlarının konfor ve rahatlığı göz önüne alınarak planlanmıştır. Her şeyden önce çağdaş bir iletişim altyapısı kurularak ziyaretçilerin, katılımcıların ve müşterilerinin dünyayla bağlantılarının sürekli olması sağlanmıştır. Kafeterya, konferans salonu, business center, transfer hizmetleri, çeviri ve güvenlik gibi hizmetler işadamlarının her türlü ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Turcam Hall, açık alanı sayesinde, iş ve tarım makineleri gibi sergilenmesi güç ürünler için de ideal bir mekândır.

Bölgede fuar düzenlemek isteyen organizatörler için Turcam Hall, ideal bir mekandır. Organizatörler, stand malzemeleri, kurulum ve sökme hizmetleri, depolama, teknik destek, güvenlik, barkod sistemleri gibi bir fuarda ihtiyaç duyacakları her türlü malzeme ve hizmeti tek bir çatı altında temin edebileceklerdir.

TURCAM HALL ÖZELLİKLERİ


TURCAMHALL TANITIM VİDEOSU